VARES VOZÍKY

Vozíky pro kultivátory, travní traktory, čtyřkolky a vozíky posypové /rozmetadla (3)

vozik--kulti

1/ Vozíky k jednoosým malotraktorům (kultivátorům)

Potřebujete pomocníka pro transport trávy, sena, zeminy, dřeva nebo úrody z Vaší zahrady nebo sadu? V této výrobní řadě si můžete vybrat z 5 typů vozíků VARES s nosností od 300 kg do 700 kg. Všechny typy vozíků jsou vybaveny sklápěcí korbou, která je zajištěna bezpečným mechanismem. Korba vozíku má navíc otevíratelné a zároveň zcela odnímatelné zadní čelo,což Vám umožní také transport "dlouhého" materiálu. Vozíky ke kultivátorům jsou navíc standardně vybaveny nožní a ruční brzdou a také pohodlnou, ergonomicky tvarovanou sedačkou včetně opěradla. Vozíky VARES jsou lakované kvalitní práškovou barvou standardně v červeném odstínu (RAL 3002). Vozíky VARES jsou připojitelné ke všem běžným typům jednoosých malotraktorů (kultivátorů) např.: MOUNTFIELD, MF70, VARI ... 

Chcete s vozíkem také "na silnici"? I toto přání Vám můžeme splnit. Vozíky VARES jsou schváleny Ministerstvem dopravy a spojů ČR pro provoz na veřejných komunikacích za podmínek, že jsou vybaveny sadou předepsaných odrazek a technickým osvědčením. Sadu odrazek získáte s nákupem vozíku, tj. nyní je sada OBSAŽENA JIŽ V CENĚ VOZÍKU (platí od ledna 2008). Pokud máte vozík staršího data výroby, můžete o "Dovybavení na silnice" požádat u svého prodejce nebo přímo u výrobce. Cena sady dovybavení vozíků pro provoz na silnici “ tj. sada odrazek + technické průkazy je 580,-Kč. 

img_1519_1

2/ Vozíky za travní traktory

V této výrobkové řadě si také můžete vybrat svého pomocníka pro transport trávy, sena, zeminy, dřeva nebo úrody z Vaší zahrady či sadu. Vybrat si ho můžete z celkem 6 typů vozíků VARES s nosností od 300 kg do 400 kgVšechny typy vozíků jsou vybaveny sklápěcí korbou, která je zajištěna bezpečným mechanismem. Korba vozíku má navíc otevíratelné a zároveň zcela odnímatelné zadní čelo, což Vám umožní také transport "dlouhého" materiálu. Vozíky VARES jsou lakované kvalitní práškovou barvou standardně v červeném odstínu (RAL 3002).

Chcete aby vozík ladil s Vaším traktůrkem? Na přání Vám jej můžeme dodat například v černém, zeleném, žlutém nebo jiném barevném provedení (podle vzorníku RAL). Vozíky VARES jsou připojitelné ke všem běžným typům travních (zahradních) traktorů českých i zahraničních značek např.: AGROJET, BRILL, COUNTAX, HONDA, HUSQVARNA, JONSERED, KARSIT, MTD, MURRAY, PARTNER, SOLO, STIGA, STARJET, TORO, VIKING, WESTWOOD,YARD PRO a mnoha dalším .... Pokud je Váš traktor vybaven "okem"pro připojení příslušenství (na kolík) potom vozík k traktoru jednoduše připojíte pomocí výškově Nastavitelného závěsu "F" s kolíkem. Závěs je součástí dodávky vozíku to znamená že je obsažen v ceně vozíku. K traktorům, které nemají oko (závěs) k připojení vozíku, vyrábíme ještě několik druhů závěsných rámů. 

Chcete s vozíkem také "na silnici"? I toto přání Vám můžeme splnit. Vozíky VARES jsou schváleny Ministerstvem dopravy a spojů ČR pro provoz na veřejných komunikacích za podmínek , že jsou vybaveny sadou předepsaných odrazek a technickým osvědčením. Sadu odrazek spolu s vystaveným technickým osvědčením Vám na Vaši žádost zašle přímo výrobce,společnost VARES Mnichovice a.s.Cena sady Dovybavení vozíků pro provoz na silnici “ tj. sada odrazek + technické průkazy je 510,-Kč.

Vyberte si základní provedení vozíku typ TDK nebo TDKL za lákavě nízkou cenu, nebo typ vozíku TRVMS s nosností 300 kg, nebo nejoblíbenější verzi vozíku typ TR 220S se širokými terénními koly a nosností 400 kg, nebo NOVINKY  TRVMS POZINK a TRVMS POZINK PLUS+TR 220 S POZINK  a TR 220 S POZINK PLUS+ s ještě větší korbou, nebo "superpomocníka" TR 350-7 s extra velkou korbou na kterou naskládáte 7 zeleninových přepravek vedle sebe. Volba toho správného vozíku na míru Vašim přáním a požadavkům je nyní na Vás... 

 

 

 

 

p4120012

3/ Posypové vozíky / rozmetadla k travnímu traktoru

 

Je určený k celoročnímu provozu. Na jaře a během vegetační "sezóny" jej využijete k rozvozu a rozmetání hnojiv, setí a dosévání trávy a dalšímu ošetřování zahrad a trávníků. Neocenitelným pomocníkem je také na větších plochách, např. na sportovních a rekreačních trávnících.

V zimě Vám vozík  pomůže spolehlivě ošetřit komunikace, ať už posypovými materiály (písek, jemný štěrk) nebo posypovou solí. Korba vozíku o objemu 100 l , hřídele, ovládání a převody  jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli.