DAKR

BUBNOVÉ SEKAČKY, MULČOVAČE A VÍCEÚČELOVÉ POHONNÉ JEDNOTKY PANTER

DAKR vznikl a zahájil svou činnost v nejskromnějších podmínkách v rodinném domku v březnu roku 1990 jako sdružení fyzických osob, v roce 1991 došlo k přeměně na s.r.o.

 

Od počátku je těžištěm činnosti vývoj a výroba bubnových sekaček a dalších strojů pro údržbu zahrad, luk a komunikací. Jednotlivé stroje se zařazují do výrobního programu až po velmi tvrdém vyzkoušení v náročných horských podmínkách.

 

DAKR si většinu součástek a dílů vyrábí sám na nových moderních CNC strojích. Ostatní díly nakupuje většinou od českých dodavatelů, motory jsou nakupovány od renomovaných světových firem Briggs&Stratton a Honda.

 

Bubnová sekačka Tekton

Cena:  17 990 Kč s DPH
Sekačky Tekton se používají nejen pro sečení luk a zahrad u chalup a rodinných domů, ale i tam, kde je nutné každý den sekat trávu pro hospodářská zvířata. Jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti …
 

 

 

Pohonné jednotky PANTER

 

Profesionální stavebnice, jež je určena drobným pěstitelům i profesionálním zahradníkům, kteří touží po velmi moderním stroji.  

 

K jedné pohonné jednotce připojíte řadu příslušenství, které umožňuje celoroční využití stroje. Můžete sekat trávu, mulčovat, shrabovat či obracet seno, odhrnovat sypké hmoty, frézovat sníh, převážet náklady, drtit větve nebo kypřit půdu.

 

Panter je prostě stroj k neutahání, je stavěn na každodenní použití. Stavebnice se skládá z pohonné jednotky a pracovního nástavce. Z těchto dílů lze poskládat veliké množství kompletních strojů. 

 

Stavebnice Panter má následující přednosti:


- univerzální stroj pro profesionální použití


- snadná výměna jednotlivých nástavců


- výběr z několika pohonných jednotek


- cena je výrazně nižší než nákup, uskladnění a údržba několika jednoúčelových strojů


- neustálý vývoj dalších nových nástavců, které lze použít i ke starším pohonným jednotkám


- možnost sedět při sekání na sedačce


- jednoduchá obsluha a údržba


- kvalitní, profesionální motory


- výrazné snížení vibrací díky konstrukčnímu řešení rámu a uložením motorů na silentblocích


- široký rozchod kol a nízké těžiště pro práci ve svazích


- výškově i do stran nastavitelná řidítka

 

 

Pohonná jednotka Panter FD-2H

Cena:  33 980 Kč s DPH
Inovace tohoto stroje pro rok 2014 přinesla využití převodovky TUFF TORQ K46 DE, která nabízí nápravu s diferenciálem, automatickou uzávěrkou a brzdou. Díky použité hydrostatické převodovce je možné plynule volit rychlost …
 

 

 

 

Doporučené sestavy pohonných jednotek PANTER a nástavce RZS -70K

 

Bubnová sekačka Panter FD-2H + RZS 70 K

Cena:  38 560 Kč s DPH
Pro rok 2014 přicházíme inovaci v podobě využití nové převodovky TUFF TORQ K46 DE, která krom hydrostatické převodovky nabízí i nápravu s diferenciálem a automatickou uzávěrkou, takže je možné plynule volit rychlost vpřed i …
 

 

 

Pracovní nástavce pro pohonné jednotky

 

Nástavec bubnové sečení Panter RZS 70

Cena:  6 560 Kč s DPH
Lze sekat jak nízkou, tak velmi přerostlou trávu včetně neudržovaných ploch se značným výskytem náletových dřevin. Žací talíř je ocelový, zpevněn v místě uchycení nožů prolisování a navařením výztuhy. Zespodu je kovový otočný …