Zpracování půdy: kypřiče, pluhy, vyorávací a hrobkovací radlice

 

OBRACECÍ PLUHY

Obracecí pluhy VARES s pojezdovým celokovovým a výškově nastavitelným kolem jsou vhodné pro traktory od 10 do 25 HP. Jednoradličné pluhy jsou vybaveny otočným mechanismem, který pracuje velmi lehce a velmi spolehlivě na jehlových ložiskách. Ovládání obracecího mechanismu je dobře dostupné přímo z místa řidiče. Obracecí pluhy VARES jsou nastavitelné do 5 pracovních poloh, součástí pluhů jsou také předradličky s plynule nastavitelnou pracovní výškou. Připojení na zadní tří-bodový závěs kategorie 1. Pluhy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a s kvalitní povrchovou úpravou.

 

VIDEO orba obracecím pluhem                           VIDEO Kypřič - pérový kultivátor VARES a vyorávací a hrobkovací radlice

 

Obracecí pluh 20 cm

Cena:  14 510 Kč s DPH
Šířka radlic 20 cm. Prac. hloubka 16 cm. 5 možností nastavení otočného mechanismu s jehlovými ložisky.
 

Obracecí pluh 25 cm

Cena:  18 090 Kč s DPH
Šířka 25 cm. Prac. hloubka 18 cm. 5 možností nastavení otočného mechanismu s jehlovými ložisky.
 

 

Typ: Šířka radlic: Pracovní hloubka: Nast. pracovní polohy za traktorem Hmotnost:
Obracecí pluh 20 20 cm 16 cm  1 středová  poloha, 2 poloha vlevo,  2 poloha vpravo    34 kg
Obracecí pluh 25 25 cm 18 cm 1 středová poloha , 2 poloha  vlevo,  2 poloha vpravo 36 kg

 

 

KYPŘIČE PŮDY, PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO TRAKTORY

Kypřič půdy

Pro přípravu půdy jsou určeny kultivátory s pracovní šířkou až 95 cm. Kultivátory VARES jsou osazeny 7 kvalitními péry se zesílenými hroty pro výborné vnikání do půdy. Plynulé nastavení pracovní výšky umožňují 2 opěrná celokovová kola. Kultivátor je tak jako další příslušenství níže vhodný pro traktory od 10 do 25 HP. Připojení na zadní tří-bodový závěs kategorie 1.

 

Držák příslušenství

Univerzální držák se systémem snadného upínání příslušenství např. hrobkovacích nebo vyorávacích radlic. Držák VARES je možno ponechat na traktoru, osazení nebo výměnu příslušenství na rámu můžete provádět přímo "v terénu". Připojení na zadní tříbodový závěs kategorie 1, doporučeno pro traktory 10 - 25 HP.

 

Hrobkovací radlice

Hrobkovací radlice VARES mají nastavitelný pracovní úhel (celkem 7 poloh). Díky systému snadného upínání můžete libovolně a plynule nastavit také šířku (rozchod) radliček. Určený pro držák příslušenství. Doporučeno pro traktory 10 - 25 HP.

 

Vyorávací radlice

Další variantou příslušenství pro univerzální držák jsou vyorávací radlice. Stejně jako ostatní příslušenství jsou i radlice vyorávací vyrobeny z kvalitních ocelových materiálů s kvalitní povrchovou úpravou. Určený pro držák příslušenství. Doporučeno pro traktory 10 - 25 HP.

 
     

Kypřič (kultivátor)

 

Držák příslušenství

 

Hrobkovací radlice pro držák příslušenství

 

Vyorávací radlice pro držák příslušenství

7 pér s hroty. 2 plynule nastavitelná kola. Šířka rámu: 100 cm, hloubka: 80 cm. Připojení na zadní tří-bodový závěs kategorie 1. Hmotnost: 36 kg. Pro …

 

Pracovní šířka: 150 cm. Systém upínání příslušenství: 2 ks upínacích prvků součástí dodávky. Hmotnost: 34 kg. Pro traktory 10-25 HP.

 

Radlice hrobkovací pro univerzální držák. Má 7 poloh. Nastavení pracovní šíře (rozchodu) radliček - libovolně až do 150 cm. Hmotnost: 7,5 kg. Pro traktory 10 - 25 HP.

 

Radlice vyorávací pro univerzální držák. Nastavení pracovní šíře (rozchodu) radliček libovolně až do 150 cm. Hmotnost: 10 kg. Pro traktory 10-25 HP.

       
10 890 Kč s DPH
  6 290 Kč s DPH
  2 790 Kč s DPH
  2 790 Kč s DPH
 
 
 
 

 

Typ:  Celková šířka:  Celková výška:   Pracovní šířka: Počet pér s hroty: Hmotnost:
Kultivátor pérový s opěrnými koly 100 cm 80 cm 95 cm 7 36 kg