Vložit příspěvek do Knihy návštěv

Jméno: Šubrt Vladimír Datum: 18.10.2018
Zpráva: Dobrý den. Mám zahradní traktůrek PARTNER P145107HRD a motokultivátor MS 07 od Mountfieldu. Uvažuji k nim o koupi vozíku.
Líbí se mi i s ohledem na místo používání váš HV 220(L, S) - Vozík VARES pro kultivátory. Chtěl bych se zeptat, jestli pro připojení k motokultivátoru MS 07 od Mountfieldu potřebuji Závěs 220 MOUNTFIELD nebo je to závěs pro připojení za zahradní traktůrek MOUNTFIELD?
Kdybych objednal Závěs 220MF, dal by se pomocí něj vozík připojit i za zahradní traktůrek PARTNER?
Dal by se pomocí nějakého jiného závěsu připojit vozík HV 220 připojit také k zahradnímu traktůrku, a jakým?
Předem děkuji za rychlou odpověď i na můj e-mail.
 
Jméno: Ing Josef Marinica Datum: 07.08.2018
Zpráva: Dobrý den,
mám již cca5 let váš drtič ovoce shark 1,6 kw s maximální spokojeností a doporučením pro každého.
Nyní přišla doba zkusit lisovat mošt na ručním 18 l lisu a 2t panenkou.
Ptám se:
jaký je rozdíl mezi výprodejem text.vložkou (390Kč)a vložkou Profi (400Kč)
a která je pro můj kupovaný klasický laťkový lis (vnitř.průměr 25 cm, výška 28 cm) vhodnější. Kdy je mohu mít doma.
Mají stejný rozměr a vlastnosti?
Děkuji Vám za odpověď.
Marinica Josef
 
Jméno: Bohuslav Šimka Datum: 13.10.2016
Zpráva: Dobrý den
líbí se mi Váš drtič shark.Nemám na zahrádce el. přípojku a používám centrálu trvale 2.5 kw max 2.8 kw ptám se tedy jestli zvládnu shark 2.2 nebo raději 1.6 kw? Děkuji za odpověď
 
Jméno: Martin Bartoš Datum: 18.02.2016
Zpráva: Dobrý den
tak včera mě přišel Váš drtič
do 10 minut složený je to velice jednoduché
jsem překvapen tichostí myslel jsem že bude hlučný
Jsem maximálně spokojen ihned jsem vyzkoušel
Budu všude doporučovat

Moc děkuji Bartoš Roman
 
Jméno: Pavel Glac Datum: 22.03.2014
Zpráva: Má drtič SHARK a jsem nadmíru spokojen ( funkčnost, zpracování atd. ). Jen jsem si k tomu musel dodělat madlo aby s tím šlo lépe manipulovat a chci tam dát lepší kolečka ( bantam ). Nedá se to prosím u Vás koupit, nebo nemáte nějaký typ co tam pasuje ?
děkuji
PG
 
Jméno: Libor Carda Datum: 13.11.2013
Zpráva: Dobrý den,
dnes jsem koupil drtič zahradího odpadu SHARK 2,8kw.O koupi drtiče uvažuji více jak rok,ale doposud mně žádný výrobek neoslovil.Hledal jsem na netu a srovnával různé značky, až jsem narazil na Váš výrobek na YOUTUBE a zaujal mne.Po dnešní testu drtiče na mé zahradě jsem nadšen funkčností,masivností a výrobním zpracování tohoto stroje.Drtil jsem stonky rajčat,větvičky vrby a keřů,ostříhané konečky thují,kůry a třísky po nařezaném dřevu.Vše šlo výborně. Podotýkám celý den mrholilo a drcený materiál byl mokrý.Mile mne překvapila nízká hlučnost stroje.Takže to shrnu,drtička drtí,což je u drtičky dost podstatné.Podpořil jsem českou firmu a to mne také velice těší.Tak to snad se zlatýma českýma rukama nebude tak hrozné.Pouze bych výrobek více zviditelnil a musí se prodávat sám.Přece jen mi dlouho trvalo než jsem ho našel.
Díky, at je takových firem více.
 
Jméno: Markéta Datum: 23.05.2012
Zpráva: Chtěli jsme drtič, který se hned nerozbije. Je opravdu z pořádného plechu, takže když tam člověk tlačí nějakou větev, nemusí mít strach, že někde něco praskne. Co projde
vkládacím otvorem, tak se bez problému podrtí (zkoušeli jsme větve z prořezaných stromů - čerstvé i suché, různě kostrbaté, i tenké olistěné větvičky z živého plotu, šlahouny z maliníku, ostružiníku). Velké hodně rozvětvené větve je samozřejmě nutné ruční pilkou upravit tak, aby vyhovovaly vstupnímu otvoru. Při koupi mi trochu vadilo, že tento drtič na rozdíl od jiných nemá nějakou nádobu, do které bude padat drť, ale teď to vůbec nechybí. Buď si ho postavíme tak, že drť padá přímo do kompostu, nebo před něj dáme igelit, ze kterého se to hezky nabírá. Pokud náhodou v drtiči něco uvízne, velice jednoduše lze demontovat. Až získáte zručnost, budete z něj nadšení. Dříve jsme všechno museli nechat uschnout a pak pálit na hromadě, což zabralo mnohem více času, byl z toho nepořádek a byla to otrava. Také mne při koupi ovlivnilo, že je to český výrobek, i když byl o něco dražší
 
Jméno: Ing. Míla Machálek Datum: 26.11.2007
Zpráva: Dobrý den, chci Vám poděkovat za vstřícnost při seřízení drtiče a sděluji, že nyní řeže mnohem jemněji a zcela bez problémů. Je to skutečný žralok, za hodinu s ním člověk udělá kus práce.
Srdečně zdraví
Miloslav Machálek
 
Jméno: Ing. Pavel Charvát Datum: 09.10.2007
Zpráva: Dlouho jsem vybíral drtič než jsem konečně koupil. Vyhrál český SHARK. Zvolil jsem 2.6 kW (v Brně mám Arboretum). Výrobek dopravou přežil s malým poškozením (balení jej chrání nedostatečně), nicméně hodně mne překvapilo, že po zkompletování a při zvážení na přesné váze nedosáhl deklarované hmotnosti. Místo 27 kg dosáhl jen ca 25 kg. To by ovšem dle manuálu měly vážit typy se slabšími motory (2.3 kW), že ano.... Firma VARES mi dosud dluží vysvětlení tohoto rozdílu v hmotnosti. Možná mám špatnou váhu, vše je možné. No, drtí samozřejmě výborně, o tom není pochyb. Závěrem, pokud bych vybíral znovu, koupil bych zase SHARK. Myslím, že na českém trhu je jejich výrobek špička. Jen ten nesoulad s deklarovanou hmotností mi stále vadí a přemýšlím kde přístoj nechám odborně přeměřit. Důvěřuj ale i prověřuj....
Doporučuji !
 
Jméno: Standa Datum: 24.06.2007
Zpráva: Dobrý den všem.
Zakoupil jsem od fa. Vares drtič Shark 2,6kw. Je opravdu supr, jede jak ruský tank, klidně rozdrtí i 50mm větev. Všem, kteří si chtějí pořídit drtič na zahradu vřele doporučuji.Splňuje asi 10 čs-norem a osvědčení, což mě dnešní době velice překvapilo. Je to kvalitní česká mašina. Jednu malou výhradu mám ke káblu, je krátky cca 1m. Také děkuji fa. za rychlost dodání - 24hod.
 
 
1-10 / 15