FIREMNÍ PRODEJNA A PŘEDVÁDĚCÍ CENTRUM VARES Mnichovice a.s.

 

Provozní doba: Pondělí - Pátek  7.00 - 15.30 hod

Tel: 323 631 333, 323 631 334 Mobil: 602 126 899 E-mail: prodej@vares.cz

Areál VARES, Pražská 539, 25164 Mnichovice u Prahy, GPS: 49°56'23.323"N, 14°42'12.759"E .... 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Exklusivní prodejna pro náročné zákazníky: značkové výrobky, špičkové služby a profesionální servis...

Na místo „sterilního“ vystavení zboží na prodejně očekávejte osobní přístup, akci a možnost předvedení a osobního vyzkoušení zboží přímo v našem předváděcím centru. Nabídneme Vám prvotřídní espresso a během pár minut Vás naučíme ovládat Váš nový drtič na větve.  

 

Zahradní technice rozumíme, protože ji vyrábíme … 

Díky 30 letům zkušeností s vlastní výrobou zahradní, farmářské a komunální techniky vidíme „pod pokličku“ a tak Vám poradíme nejen jako obyčejní obchodníci, ale jako skuteční znalci v oboru.

 

Z bývalé továrny na Igráčky exklusivní výrobně-obchodní areál VARES Mnichovice a.s.

Díky obrovskému nárůstu produkce výrobků značky VARES, které dodáváme v tisícových sériích do celé Evropy od Skandinávie po Středomoří, jsme mohli rozšířit naše výrobní, skladové i obchodní prostory. V roce 2008 se nám podařilo zakoupit areál bývalého výrobního družstva IGRA přímo v Mnichovicích. Od roku 2008 probíhaly v areálu rozsáhlé demoliční a revitalizační stavební práce. V nových výrobních halách již naplno pracují nové moderní technologie CNC laserového a plazmového řezání, CNC obrábění a tváření a robotického svařování. Otevřeny byly nové obchodní prostory včetně krytého venkovního show roomu a reprezentativních vstupních prostor s recepcí.